Klik aan >>>>>  Programmaboekje Midzomerfeest 2018-def3

Momenteel worden lootjes verkocht door onze vrijwilligers met te winnen prijzen tijdens de trekking op ons gratis Midzomerfeest zaterdag 11 augustus om ca. 19.00 uur in de Molukse Wijk te Oost Souburg. Hoofdprijs is zoals elk jaar,  een

Vliegticket vv Amsterdam-Ambon. Ook weer een Smart TV, een Reiskofferset en nog méér prijzen zijn er te winnen voor slechts 1 euro. Wees er snel bij want op = op.

Donderdag 9 augustus staat er een voetbalwedstrijd ca. 6 t/m 15 jaar, een 30-secondenspel, BBQ, Karaoke met afsluiting en ook tijdens de activiteiten vanaf 15.00 uur DJ Djunell & DJ Djogget.

Naast de Pasar Maluku met allerlei kraampjes food & non-food, loterij en kinderactiviteiten, compleet met schminken en springkussen op zaterdag hebben we optredens m.m.v. onze eigen Tifagroep Masohi, Dansgroep Bunga Cengkeh, Dans- & zanggroep LimaDiti, The Triplets (ingevlogen vanwege afzegging Noah Choice),  Friends, Groove Xperience, G@ntle – Mysty Basement – Groovy M – DC Motion – FMJ Project en we sluiten het Midzomerfeest af met Maurice (Matrutty) & Friends.

Financieel mogen wij wederom rekenen op de Vlissingse Stichting Moerman (SMPV) en hebben we reeds een bijdrage binnen van Stichting Van de Sande, óók uit Vlissingen. Ook binnen ons eigen netwerk ontvangen we al de nodige  sponsorbijdragen/giften.

De nieuwe consumptiemunten (om uw dorst te lessen)  wordt tijdens het Midzomerfeest 2018 weer uitgegeven. U kunt ze dit jaar weer via onze eigen kassa’s inkopen ad 1,25 euro. Prijslijst drank wordt aangegeven in de Molukse Wijk, want óók dankzij  drankverkoop door onze eigen vrijwilligers hebben we het zolang (36x) – hopelijk dus ook dit jaar – financieel bolwerken.

Dank ook alvast……..

JUMBO Supermarkten-Oost-Souburg| AVA Electro-Oost-Souburg | Albert Slinger-Vlissingen| Stichting Van de Sande-Vlissingen | Anke Wattel Uitvaartzorg-Middelburg | Elke Dag Feest-Oost-Souburg | De Indische Kraam-Oost-Souburg | Grimeshop-Middelburg | Indisch Restaurant Bandoeng-Oost-Souburg|DAMEN Shipyards-Vlissingen | Cafe-Biljart De Concurrent-Vlissingen | Van der Valk Hotel-Middelburg| Sera’s Saté-Oost-Souburg| Loré Audio-Alphen ad Rijn Dijkwel Auto Shopping Centre-Oost-Souburg| Dick Schinkel Assurantiën-Oost-Souburg | LadyLike Fashion-Middelburg |Rehatta Couriers VOF-Middelburg | Cinecity-Vlissingen | Restaurant Tafelen-Middelburg | NZOD Project Ontwikkeling NV (Organisatiebureau DGF)-Aalden | Pluijm Audio-Middelburg | Chinees Restaurant Happy Garden-Oost-Souburg | Soolsma Party Verhuur-Vlissingen | Hotel Restaurant Piccard-Vlissingen |VitaEvent-Middelburg |Verhuur.nl-Middelburg |RBK Verhuur BV-Middelburg | 333 Travel-Harmelen | OK Solutions-Oost Souburg | Pierre Liplijn-Taiji&Qidong | BD Store-Middelburg |

 

…..voor de ontvangen bijdragen én hopen dat óók u reageert, want zoals u weet: ALLE KLEINE BEETJES, helpen………….

 

Het Comite MZF-2018 komt a.s. donderdag 5 juli om 20.15 uur weer bij elkaar, want het concept is er maar toch moeten er nog wat puntjes op de I worden gezet én  dat onze vrijwilligers zich weer spontaan opgeven om mee te helpen (bar, tenten opzetten, hand- & spandiensten, kabels trekken, sjouwwerk, toezicht, etc…)

Comitéleden 2018 zijn Mark Leemans, Hanny Wildenberg-Sarioa, Mesak Lopulissa, Sytze Krist, Nona Pentury-Waisapy, Edwin Matitaputty en Inge Waisapy-Stevens.

Dank alvast voor jullie inzet.